т.(066)955-13-96, (093)012-20-78, (068)222-49-30
Время работы: Пн-Сб с 8:00 до 20:00

ИЗГОТОВЛЕНИЕ И МОНТАЖ МЕТАЛЛИЧЕСКИХ КОНСТРУКЦИЙ ИЗ НЕРЖАВЕЮЩЕЙ СТАЛИ

Компанія «Світ перил» в Харкові пропонує придбати по вигідній ціні перила, сходи, навіси, торгівельне обладнання, виготовлены із нержавіючої сталі. Доставка та монтаж входять в вартість послуг. Придбайте без посередників – від виробника.

Де і чому можна зустріти конструкції із нержавіючої сталі

Якщо пройти хоча б декілька кварталів сучасним містом, можна зустріти як мінімум декілька перил, поручнів, виготовлених із нержавіючої сталі. До різноманітних торгових приміщень, відділень банків, продуктових магазинів, бутиків ведуть красиві сходи, поручні яких, а часто і сама конструкція, виготовлені із нержавійки.

Якості матеріалу, який використовують для виробництва подібних виробів, активно використовуються уже більш ніж пів століття. Після він підлягає повторній переробці. Але не лише міць і стійкість до корозії змушують виробників виготовляти перила, поручні сходи із нержавійки. Подібні конструкції мають ідеальний вигляд.

 

Стиль хай-тек вважається дуже дорогим, але привабливим. Його використання вказує на хороший смак і можливості господарів приміщення. Вся будівля хай-тек обходиться дуже дорого. Але це дозволяє використати окремі елементи стилю, такі як конструкції із металу, в тому числі перила із нержавіючої сталі для сходів гвинтового типу для входу в офіс. Також можна створити безпосередньо східці із металу, поручні, огорожі та ручки із даного матеріалу. Їх можна встановити в приватному домі, загородньому котеджі, на балконі квартири.

Наша продукція

Майстри компанії виготовляють:

  • перила;
  • дверні ручки;
  • сходи;
  • обладнання;
  • навіси.

 

Наша пропозиція

«Світ перил» в Харкові – компанія, яка професіонально займається виготовленням, монтажем конструкцій із нержавіючої сталі. «Світ перил» саме те місце, де можливо замовити перила, огорожі, якість яких не підлягає сумнівам. Компанія сама гарантує на всю продукцію, монтажні роботи.

Важливим критерієм, який підтверджує надійність конструкцій – власне виробництво в Харкові, що значно зменшує вартість перил, огорож за рахунок зниження вартості транспортування. Крім того, за доставку і виїзд майстра по замірам платити не потрібно.

 

Для покупки перил із нержавійки в Харкові подзвоніть по телефону, що вказаний на сайті, або ж замовляйте послугу «зворотній зв'язок».

Обратная связь

Компания "Мир-Перил"

Звоните :

(093)012-20-78

(068)222-49-30

(066)955-13-96

 Украина. Харьков

Не смогли дозвониться?

Закажите звонок 

Оставьте Ваш телефон - мы перезвоним

Заказать звонок!

заполните форму - мы Вам перезвоним!