т.(066)955-13-96, (093)012-20-78, (068)222-49-30
Время работы: Пн-Сб с 8:00 до 20:00

ИЗГОТОВЛЕНИЕ И МОНТАЖ МЕТАЛЛИЧЕСКИХ КОНСТРУКЦИЙ ИЗ НЕРЖАВЕЮЩЕЙ СТАЛИ

Нержавіюча сталь давно уже перестала бути новим матеріалом. Проте її популярність з кожним днем невпинно росте. Це пов’язано безпосередньо з перевагами матеріалу. Але особливо важливим чинником для росту запиту являється невисока вартість виробів з нержавійки. Компанія «Світ перил» пропонує клієнтам максимально вигідні ціни на перила, поручні, огородження, які виготовлені зі сталі нержавіючого типу.

Від чого залежить вартість товару

При покупці поручнів, перил із нержавійки кожен бажає знати наперед, скільки вони обійдуться. Вартість таких конструкцій залежить від декількох чинників:

  • використаного матеріалу;
  • кількості східців;
  • рівня складності;
  • габаритів конструкції;
  • наповнюваності;
  • особливостей декору.

Також на суму товару впливає термін його виготовлення. Якщо конструкція потрібна швидко, сума може дещо збільшитися. Більш детально можна дізнатися у представника компанії.

Розрахунок вартості відбувається при оформленні заявки на покупку. Спеціаліст враховує всі побажання замовника, проводить розрахунок. Тому для кожного клієнта ціна може бути іншою.

Обираємо кращих

Компанія «Світ перил» встановила максимально низці ціни на товар із каталогу. Це стало можливим за рахунок тісної співпраці з виробниками матеріалів, що необхідні для створення перил, поручнів. Ніяких посередників.

 

Для оформлення покупки залишайте заявку на сайті (цілодобово) або по телефону (відповідно до графіку роботи організації). Менеджер компанії обов’язково зв’яжеться з вами. Обирайте якісні конструкції за невисокою ціною.

Обратная связь

Компания "Мир-Перил"

Звоните :

(093)012-20-78

(068)222-49-30

(066)955-13-96

 Украина. Харьков

Не смогли дозвониться?

Закажите звонок 

Оставьте Ваш телефон - мы перезвоним

Заказать звонок!

заполните форму - мы Вам перезвоним!