т.(066)955-13-96, (093)012-20-78, (068)222-49-30
Время работы: Пн-Сб с 8:00 до 20:00

ИЗГОТОВЛЕНИЕ И МОНТАЖ МЕТАЛЛИЧЕСКИХ КОНСТРУКЦИЙ ИЗ НЕРЖАВЕЮЩЕЙ СТАЛИ

Перила із нержавійки – невід’ємна частина дизайну сучасного супермаркету, банку, будь-якого великого чи середнього офісу. Огорожі, виготовлені із даного матеріалу, естетично виглядають, володіють підвищеною надійністю. Але лише тоді, коли їх встановлюють справжні професіонали. Саме тому замовляти конструкції варто в перевірених виробників, таких як компанія «Світ перил» в Харкові.

Чому саме «Світ перил»

Величезною перевагою організації вважається власне виробництво перил. Це дозволяє швидко:

  • виконувати замовлення;
  • оформляти покупку;
  • доставляти його клієнту.

Такі перила можна використовувати в приватному домі. Адже це хороша можливість підкреслити статус його власника, відмінний його смак, надати приміщенню більш сучасного виду.

Ще однією важливою перевагою компанії виступає довгий термін експлуатації. Це пов’язано із хромом, який входить в склад виробу. Він створює тонесеньку плівку, яка надійно захищає метал від зовнішніх факторів. Якщо її пошкодити, з часом вона самостійно відновиться. Це дозволяє використовувати перила, поручні біля 40-50років. Після експлуатації їх можна переплавити і виготовити нові конструкції.

Купуємо у перевіреного виробника

«Світ перил» в Харкові займається виробництвом перил різного рівня складності. Конструкції можна встановлювати на сходах, балконах, інших подібних об’єктах.

Виготовлення перил – непростий процес. Але спеціалісти компанії, маючи величезний досвід роботи, справляються з ним на «відмінно». Саме тому організація гарантує надійність використання протягом декількох десятків років.

Обратная связь

Компания "Мир-Перил"

Звоните :

(093)012-20-78

(068)222-49-30

(066)955-13-96

 Украина. Харьков

Не смогли дозвониться?

Закажите звонок 

Оставьте Ваш телефон - мы перезвоним

Заказать звонок!

заполните форму - мы Вам перезвоним!